Koster en de Kerk
U kunt het historische kerkgebouw van Broek in Waterland huren. Een sfeervolle locatie voor trouwen en rouwen, voor vergaderingen en lezingen, voor concerten en exposities. Voor informatie, reservering en catering kunt u terecht bij
Koster en de Kerk
U kunt het historische kerkgebouw van Broek in Waterland huren. Een sfeervolle locatie voor trouwen en rouwen, voor vergaderingen en lezingen, voor concerten en exposities. Voor informatie, reservering en catering kunt u terecht bij
DE BROEKER KERK IS TE HUUR
Van congres tot lezing, van jubileumviering tot bedrijfsuitje. Verras uw gasten, personeel of deelnemers met de sfeervolle entourage van de Broeker Kerk.
Voor de verhuur van de kerk is KOSTER EN DE KERK uw aanspreekpunt. Zij informeren u graag over alle mogelijkheden.
Kerk en kosterij
Organiseert u een (familie-)reünie of viert u uw trouwdag? Wilt u een vergadering of bijeenkomst organiseren voor grote of een kleine groep? Of is uw huiskamer te klein voor uw bezoek?
In al deze gevallen kunt u gebruik maken van de sfeervolle Broeker Kerk. Voor kleinere gezelschappen tot twintig personen biedt de kosterij een rustieke ruimte. Of denk eens aan een private diner bij kaarslicht… ook dat kan in de kerk. De catering is in prima handen!
Het pittoreske Broek in Waterland ligt nog geen tien kilometer van Amsterdam. Het dorp is zowel met de auto als met openbaar vervoer prima te bereiken.
Verras familie, kennissen of zakenpartners met deze unieke locatie. Laat u informeren door KOSTER EN DE KERK en bespreek alle mogelijkheden.

Huurtarieven en -voorwaarden
Met de documenten (pdf’s) hieronder kunt u zich oriënteren over de mogelijkheden.

Marieke Kuen
06 – 5091 2536
kosterendekerk@gmail.com
Diner en catering
Aan KOSTER EN DE KERK kunt u ook de catering toevertrouwen: van wat lekkers bij de koffie tot een lunch, of méér. U kunt het allemaal zelf bepalen.